Özel Yazılım Geliştirme

Kurumunuza Özel Yazılımlar

Bilgi çağında olduğumuz şu günlerde bugünün ve geleceğin gereklerini laikiyle yerine getirmeye çalışan firmalar bilgi işlem harcamalarında yazılım harcamalarını donanım harcamalarından daha önde tutmaya başlamışlardır. Bizim amacımız, müşterilerimizin büyük bir titizlikle hazırladığımız yazılım (software) ve programlar sayesinde donanımlarından maksimum verim alabilmelerini sağlamaktır.

Web Tasarım & Yazılım

Web Tasarım & Yazılım

İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım & yazılım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Mobil & PDA Uygulamalar

Mobil & PDA Uygulamalar

Windows Mobile platformlarında, kurum içi personelinizin kullanması, müşterilerinizin sizinle internet üzerinden mobil olarak iletişimde olması yada reklam ve pazarlama faaliyetlerinizde kullanmanız için mobil yazılım geliştirmekteyiz.

Hosting Çözümleri

Hosting Çözümleri

Küçük,Orta ve Büyük ihtiyaçlarınız için Bireysel veya Kurumsal Web Hosting ile ister Windows ister Linux platformları üzerinde hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

2011 yılında kurulan ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, yazılım geliştirme ve uygulama konularında faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Uzman ve deneyimli yazılım ekibiyle, bilişim alanında ARGE Projeleri, yazılım üretimi, geliştirmesi ve bilgi işlem danışmanlığı hizmetlerini vermektedir. 

ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik Vizyonu Yazılım teknolojilerini kullanarak firmaların tüm iş süreçlerinde verimliliklerini ve karlılıklarını arttırmak için bilgi işlem çözümleri üretmektir..
 
ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik Misyonu Müşterilerinin beklentilerini teknolojik yazılım çözümleriyle karşılamak, firmalar için bilgi birikimini arttırmak, sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır..
 
Neden ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik? ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, bilgi işlem sektöründeki tecrübesi ve teknolojik bilgi birikimiyle firmaların altyapı ve iş süreçlerini geliştiren, iyileştiren ve yeniden tasarlayan yazılım çözümleri sunar. ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, teknik altyapısının gücünü konusunda uzman ve sertifikali yazılım profesyonellerinden alır. ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, teknik deneyime ve bilgiye sahip uzman personeliyle müşterilerinin vizyon ve hedeflerine yönelik teknik stratejileri belirler.
 
ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, müşterilerinin kritik iş süreçlerini yönetecek anahtar teslimi projeler üretir. ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, müşterilerinin ihtiyacına en uygun yazılım teknolojilerini kullanır ve elde ettiği teknik bilgi birikimini müşterileriyle paylaşır.
 
ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, çok sayıda yazılım referansıyla müşterilerinin güvenilir bir iş ortağıdır.
 
Ne Yapıyoruz? ARGE Mühendislik Projeleri ECODE Bilgisayar Yazılım ve Mühendislik, KOSGEB ve TUBİTAK gibi Bilişim alanının önde gelen kurumlarına ARGE Projeleri hazırlamaktadır.
 
Yazılım Çözümleri Bilgi çağında olduğumuz şu günlerde bugünün ve geleceğin gereklerini laikiyle yerine getirmeye çalışan firmalar bilgi işlem harcamalarında yazılım harcamalarını donanım harcamalarından daha önde tutmaya başlamışlardır. Bizim amacımız, müşterilerimizin büyük bir titizlikle hazırladığımız yazılım (software) ve programlar sayesinde donanımlarından maksimum verim alabilmelerini sağlamaktır.
 
Mobil & PDA Yazilim Windows Mobile platformlarında, kurum içi personelinizin kullanması,müşterilerinizin sizinle internet üzerinden mobil olarak iletişimde olması yada reklam ve pazarlama faaliyetlerinizde kullanmanız için mobil yazılım geliştirmekteyiz.
 
Web Yazılım & Tasarım İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Hizmetlerimiz

Ekibimiz

Foto Galeri